Sezon 2020

Witajcie! Czy tęsknicie za nami? My za Wami bardzo! Zobacz, co przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie:

 

Powróć do swojej kreatywności, a może odkryj ją dopiero. Klub Inspiracja czeka na Ciebie raz w tygodniu! Info, zapisy

Artystyczne Uciechy z Włóknem znajdź swój styl filcowania igłą, odkryj dla siebie filcowanie na mokro, improwizuj łącząc tradycje i nowe techniki. Piątki wieczorem (co tydzień) Info, zapisy

Kurs Batiku odkryj malarstwo za pomocą gorącego wosku, poznaj starożytną japońską technikę Rozome. Sobota (co drugi tydzień) Info, zapisy

Kurs malowania na jedwabiu: naucz się tradycyjnej techniki malowania na jedwabiu oraz poznaj technikę Serti . Sobota (co drugi tydzień) Info, zapisy

Warsztat barwienia naturalnego ,,Torba” wykorzystamy technikę barwienia kontaktowego czyli eco print przy tworzeniu botanicznego nadruku na bawełnianej torbie Info, zapisy

Warsztat barwienia naturalnego ,,Rajstopy Poliamidowe” stworzymy unikatowe rajstopy wykorzystując eco print czyli botaniczny nadruk Info, zapisy

Warsztat barwienia naturalnego ,,Nadmorski szal” wykorzystamy eco print czyli technikę barwienia kontaktowego i stworzymy niepowtarzalny, zwiewny szal na bazie uzbeckiego jedwabiu Info, zapisy

NOWOŚĆ! ,,The Hide at Home” English Speaking Klub, którego działalność rozpoczynamy od spotkań online. Porozmawiajmy o sztuce, rękodziele, naszych zainteresowaniach, marzeniach, relacjach itp… Zróbmy to w języku angielskim. W swobodnej atmosferze zacznij ćwiczyć i wzmocnij swoją pewność siebie. Otwieramy zapisy!

 

Dostrzegłaś/ łeś w naszej ofercie coś, czym jesteś zainteresowana/ny? Napisz do nas na info@szaryganek.pl.

 

Podczas naszych warsztatów indywidualne podejście zawsze było naszym priorytetem. Co przekładało się na ograniczoną liczbę uczestników. Tak będzie i teraz. Dodatkowo dostosujemy się do obowiązujących przepisów bezpieczeństwa związanych z pandemią. Liczba miejsc w grupach będzie bardzo ograniczona. Zastosujemy zasadę, ,,kto pierwszy- ten lepszy”, czyli kto pierwszy wpłaci, ten zostaje wpisany na listę uczestników.

Proponujemy również kursy i warsztaty indywidualne, zarówno te w Szarym Ganku jak i online. Napisz info@szaryganek.pl, by uzyskać więcej informacji, cenę i terminy.

 

 

 

Image

Klub Inspiracja

Uważasz, że nie umiesz rysować, nie wiesz jak trzyma się pędzel, a farby widziałeś w szkole podstawowej? Przyjdź na spotkanie Klubu Inspiracja, a okaże się, że jesteś artystą, stworzysz swoje niepowtarzalne dzieło. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem na kameralne spotkania. Grupa jest otwarta, dołączyć można w dowolnym momencie.

Program jest dostosowywany do potrzeb uczestników, zawiera między innymi: malarstwo temperowe, akwarelowe, akrylowe, rysunek, monotypię, grafikę, kolaż i inne. Zajęcia prowadzi artystka Rita Staszulonok.

Standardowy czas spotkań Klubu Inspiracja to środy o godzinie 18.00 i czwartki o godzinie 9.00 i/lub 11.00. Biorąc pod uwagę wymagania obecnej sytuacji – ograniczenie liczby osób w grupie, chętnie stworzymy nowe grupy.
260 zł – to miesięczna opłata za zajęcia w Klubie ( 8 godzin/4 spotkania).


Zapisy
e-mail: info@szaryganek.pl 
SMS: +48 536 853 254

"Nasze Miasto" pisze o nas
Przygoda ze sztuką...
Urodzinowa wystawa prac...

Aktualności Klubu Inspiracja: Artysta i Ty - praca równoległa

Od marca 2020 zainspiruj się techniką profesjonalnych artystów podczas ich pracy nad własnymi obrazami i skorzystaj z szansy stworzenia swojego dzieła obok profesjonalisty i pod jego opieką. Obserwując artystę rownolegle tworzysz swoje dzieło.

Kiedy: każdy czwartek od 9:00 do 13:00.

Koszt: •praca nad własnym obrazem pod okiem profesjonalisty 220,0 zł za sesję. Członkowie Klubu Inspiracja - na warunkach Klubu.

•obserwacja procesu pracy artysty bez malowania 80,0 zł sesja, dla członków Klubu 45,0 zł sesja.

Zapisy: info@szaryganek.pl
lub sms pod nr. 536 - 853 - 254

Image

Warsztaty dla ciała i ducha

W zdrowym ciele, zdrowy duch - zapraszamy na weekendowe sesje pracy z ciałem. Celem jest poprawa naszego zdrowia, funkcjonowania na co dzień i lepszego poznania siebie. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom nasze ciało wzmocni się i uelastyczni. Połączymy także ruch z oddechem, stosując specjalne techniki oddechowe. Za zmianami w ciele podąża również psychika. W efekcie holistycznie poszerzamy naszą świadomość i uważność, jesteśmy bliżej siebie.

Zajęcia prowadzi Daria Zaradkiewicz – instruktor Ashtanga Jogi z wieloletnim doświadczeniem, która zadba o to aby każdy poczuł się dobrze i bezpiecznie we własnym ciele.

Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń oraz uśmiechu :)

niedziela: 18:00 – 19:30
cena: 35 zł

Zapisy
e-mail: info@szaryganek.pl
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Pogaduchy przy szydełku - BE BACK SOON

Jeżeli zawsze chciałaś zapytać i spróbować o co chodzi z tym szydełkowaniem, to jest dobry moment dokończyć do naszego ciepłego grona.  Nie przegap swojej szansy! Mile widziani wszyscy, dla których szydelko jest tajemnicą – oswoimy słupki i oczka ścisłe! Kontynuujemy też nasze zaczęte prace i inspirujemy bezustannie do nowych wyzwań!

piątek: 17:30
cena: 25 zł

Zapisy
e-mail: szaryganek@gmail.com 
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Teatralne ABC - BE BACK SOON!

Warsztaty teatralne ABC skierowane są do dzieci. W atmosferze wspólnego wesołego tworzenia będzie okazja by rozwinąć swój głos – pracować nad dykcją i emisją głosu, co pomocne jest nie tylko w teatrze, ale i na co dzień – przemówienia publiczne to pestka, kiedy wiemy jak się do nich przygotować! Poznamy techniki radzenia sobie ze stresem.  Nauczymy się tworzyć historie i ich bohaterów, a co za tym idzie, wykreować postać.

Nasze działania dążyć będą do stworzenia przedstawienia – a więc dowiemy się jak wygląda każdy etap tworzenia spektaklu, również ten techniczny – będziemy się rozwijać plastycznie tworząc scenografię i rekwizyty!  Bycie częścią grupy teatralnej to również umiejętność pracy w zespole, ćwiczenie pamięci, rozwój wyobraźni i świadomości ciała. Podczas tworzenia etiud i pracy nad tekstem będziemy posługiwać się również językiem angielskim. Zabawy teatralne oraz swobodna, wesoła atmosfera to dobre okoliczności do nauki języka. Jeżeli grupa wyrazi taką chęć, istnieje możliwość zgłoszenia stworzonego wspólnie przedstawienia na festiwale sztuk dziecięcych.

Zajęcia prowadzi Joanna Róg, absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Związana z Teatrem Tema(t) z Warszawy. Na Pomorzu stworzyła grupę teatralną „Bujda na Resorach” z którą tworzy spektakle dla dzieci. Od 2012 roku prowadzi animacje tematyczne oraz warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych.

wtorki: 17:00 – 19:00
Podczas wakacji można opłacać uczestnictwo w pojedyńczych zajęciach 
w kwocie: 25 zł.
Karnety wracają we wrześniu.

Zapisy
e-mail: szaryganek@gmail.com 
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.