Powróć do swojej kreatywności, a może odkryj ją dopiero!

Podczas naszych warsztatów indywidualne podejście zawsze było naszym priorytetem. Co przekładało się na ograniczoną liczbę uczestników. Tak będzie i teraz. Dodatkowo dostosujemy się do obowiązujących przepisów bezpieczeństwa związanych z pandemią. Liczba miejsc w grupach będzie bardzo ograniczona. Zastosujemy zasadę, ,,kto pierwszy- ten lepszy”, czyli kto pierwszy wpłaci, ten zostaje wpisany na listę uczestników.

Proponujemy również kursy i warsztaty indywidualne, zarówno te w Szarym Ganku jak i online. Napisz info@szaryganek.pl, by uzyskać więcej informacji, cenę i terminy.

Instagram

 YouTube

Image
Image

Pogaduchy przy Szydełku co piątek

Jeżeli zawsze chciałaś zapytać i spróbować o co chodzi z tym szydełkowaniem, to jest dobry moment dokończyć do naszego ciepłego grona.  Nie przegap swojej szansy! Mile widziani wszyscy, dla których szydelko jest tajemnicą – oswoimy słupki i oczka ścisłe! Kontynuujemy też nasze zaczęte prace i inspirujemy bezustannie do nowych wyzwań!

Razem z nami poznasz: Tradycyjne rękodzieło, Upcykling oraz Teoria Kolorów - uczymy się podstaw, tworzymy unikatowe rzeczy, rozwijamy wyobraźnie, nabieramy kolorów i pogody ducha.

Co piątek w Szarym Ganku, klimatycznej galerii sztuki znajdującej się w historycznej części Pruszcza Gdańskiego.

Spotykamy się o godz. 18:00 - chyba że nam coś wypadnie, o czym poinformujemy,

Pracujemy do 21:00 trzy godziny.

Materiały i narzędzia dostaniesz na miejscu. Swoją pracę zrobisz z dobrej jakości różnorodnej , wielokolorowej artystycznej włóczki także z niekonwencjonalnych składników. 

Konkurencyjna cena wynika z dofinansowania wydarzenia przez Fundację KIWI

Ile to kosztuje? Pojedyncze 3-godzinne zajęcia to koszt 60,0 zł. W ramach abonamentu za 200 zł masz kolejne 4 spotkania (niewykorzystane zającia przepadają). Aktywny abonament upoważnia w tym okresie do skorzystania ze zniżki na inne organizowane przez nas wydarzenia. 

Jak spędzamy czas podczas zajęć? Nasze zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, przy przyjaznych radach naszej wykwalifikowanej instruktorki Żanety. Umila nam czas ogień w kominku, muzyka w tle, inspirujące artystyczne otoczenie. Spędzimy czas w wygodnych fotelach przy smakowitym poczęstunku i lampce wina.   
Co zrobisz na zajęciach? Mamy dla Ciebie kolekcję niebanalnych pomysłów-projektów, z nich możesz wybrać wyzwanie, które zaczniesz i skończysz podczas 3-godzinnych zajęć. Możesz również podjąć większy projekt do kontynuacji na kolejnych zajęciach.

W programie: zasady mieszania kolorów i faktur różnorodnych włóczek, Upcykling na codzień, wir idei, unikatowe projekty i proste rozwiązania, m.in. „klucznica”, kapcie i mankiety na botki, biżuteria, organizer, spódnica Flamenko, bolerko, itd. 
stare na nowe - rewolucja własnego stylu!
Każdy uczestnik stworzy oryginalne dodatki i praktyczne elementy garderoby w nurcie fantasy & slow fashion.

Na zajęciach do wykorzystania szeroka kolekcja włóczek w różnych kolorach i fakturach oraz niezbędne narzędzia.

Jak do nas dołączyć? Zapraszamy do kontaktu mailowego szaryganek@gmail.com  możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie pod warunkiem, że są wolne miejsca w grupie.

 

Ciekawostki:

  • Szydełkowanie obniża tętno i ciśnienie krwi
  • Utrzymuje zwinność palców
  • Poprawia umiejętności matematyczne
  • Uspokaja 
  • Wyostrza pamięć
  • Pomaga radzić sobie z bólem
  • Daje poczucie celu

Jest to nie tylko świetne rozwiązanie dla mózgu, ale także świetny sposób na poprawę zdrowia psychicznego.

 Instagram

 YouTube

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zapisy

e-mail: szaryganek@gmail.com 

Przychodzimy do Ciebie z tym programem dzięki dofinansowaniu ze środków własnych Fundacji KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja.

Księżycowa Ścieżka - spotkania inspirujące dla Kobiet

Zapraszamy! Scenariusz na 9 kwietnia

Czy wiesz, że 21 marca rozpoczyna się Nowy Rok Naturalny? 
Chcemy wspólnie celebrować ten czas - tuż przed wiosennym zaćmieniem Księżyca, otwieramy wiosenną, świeżutką ścieżkę Księżycową: 
19 marca, 9 kwietnia, 7 maja - o godz. 18:00 zapraszamy wraz z prowadzącą Różą Krakowską na spotkania w kobiecym gronie, aby czerpać od siebie inspiracje, rozciągać CUD (Ciało-Umysł-Duszę) i rzucać wyzwania Wszechświatowi.
Podczas pierwszego wydarzenia odkryjesz swoją osobistą Mapę Marzeń, doświadczysz medytacji wdzięczności i poznasz Kobiety, dla których życie w zgodzie z cyklem natury i Księżyca jest ważne.
Dzięki naszym spotkaniom:
przygotujesz swoją osobistą Mapę Marzeń,
nauczysz się prostych medytacji, dzięki którym będziesz mogła prowadzić samodzielnie swoje wewnętrzne procesy i przemiany,
rozciągniesz z nami ciało, duszę i umysł w praktyce jogi słowiańskiej,
doświadczysz medytacji w ruchu podczas zajęć Nordic Walking,
stworzysz swoją idealną i realną wizję życia dzięki procesowi “9 Kryteriów Szczęśliwego Życia”,
sprawdzisz, czy inspirują Cię karty mocy…
Spotkanie trwa 3 godziny. 
Nasza lokalizacja w historycznym centrum Pruszcza Gdańskiego w pobliżu Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria oraz inspirujące, artystyczne wnętrza Szarego Ganku pomogą naszym spotkaniom osiągnąć wspaniały efekt.

Scenariusz, 19 marca:
18.00-18.10 - kawa i herbata na dobry początek,
18.10-18.20- opowieść o Księżycowej Ścieżce i Nowym Roku Naturalnym,
18.20-18.40 - osobiste historie Kobiet (Karty Mocy),
18.40-18.45- zasady Księżycowej Ścieżki,
18.45-19.00 - medytacja wdnzięczności
19.00-21.00- Mapa Marzeń na Nowy Rok Naturalny.

Koszt to 120,0 zł 
Dla posiadacze aktywnego abonamentu Pogaduchy przy Szydełku koszt wynosi 90,0 zł
Otwieramy zapisy:
Rezerwacja miejsca w grupie poprzez dokonania zaliczki w wysokości 50,0 zł. Zapraszamy do kontaktu mailowego: szaryganek@gmail.com 

 

Prowadząca: Róża Krakowska, z wykształcenia filmoznawczyni, z pasji ogrodniczka, mydlarka i zielarka. Miłośniczka płazów i wszystkich dzikich. Lubi rozciągać CUD (Ciało-Umysł-Duszę): prowadzi zajęcia w naturze z wykorzystaniem technik sportowych, rekreacyjnych i medytacji w ruchu dla grup o różnym stopniu sprawności fizycznej. Od 15 lat w duchowej podróży: realizuje własne koncepty produktów i usług z obszaru rozwoju duchowego, inspirując się m.in. technikami pracy z rodem.

 

Przychodzimy do Ciebie z tym programem dzięki dofinansowaniu ze środków własnych Fundacji KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja 

Image