Klub Inspiracja

Uważasz, że nie umiesz rysować, nie wiesz jak trzyma się pędzel, a farby widziałeś w szkole podstawowej? Przyjdź na spotkanie Klubu Inspiracja, a okaże się, że jesteś artystą, stworzysz swoje niepowtarzalne dzieło. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem na kameralne spotkania. Grupa jest otwarta, dołączyć można w dowolnym momencie.

Program jest dostosowywany do potrzeb uczestników, zawiera między innymi: malarstwo temperowe, akwarelowe, akrylowe, rysunek, monotypię, grafikę, kolaż i inne. Zajęcia prowadzi artystka Rita Staszulonok.

środa: 18:00 – 19:30
czwartek: 9:00 – 10:30 i 11:00 – 12:30

cena godziny zajęć (45 min): 42,50 zł
cena godziny zajęć (45 min) w karnecie: 32,50 zł
karnet 8 godzin: 260 zł

Zapisy
e-mail: info@szaryganek.pl 
SMS: +48 536 853 254

"Nasze Miasto" pisze o nas
Przygoda ze sztuką...
Urodzinowa wystawa prac...

Aktualności Klubu Inspiracja: Artysta i Ty - praca równoległa

Od marca 2020 zainspiruj się techniką profesjonalnych artystów podczas ich pracy nad własnymi obrazami i skorzystaj z szansy stworzenia swojego dzieła obok profesjonalisty i pod jego opieką. Obserwując artystę rownolegle tworzysz swoje dzieło.

Kiedy: każdy czwartek od 9:00 do 13:00.

Koszt: •praca nad własnym obrazem pod okiem profesjonalisty 220,0 zł za sesję. Członkowie Klubu Inspiracja - na warunkach Klubu.

•obserwacja procesu pracy artysty bez malowania 80,0 zł sesja, dla członków Klubu 45,0 zł sesja.

Zapisy: info@szaryganek.pl
lub sms pod nr. 536 - 853 - 254

Image

Warsztaty dla ciała i ducha

W zdrowym ciele, zdrowy duch - zapraszamy na weekendowe sesje pracy z ciałem. Celem jest poprawa naszego zdrowia, funkcjonowania na co dzień i lepszego poznania siebie. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom nasze ciało wzmocni się i uelastyczni. Połączymy także ruch z oddechem, stosując specjalne techniki oddechowe. Za zmianami w ciele podąża również psychika. W efekcie holistycznie poszerzamy naszą świadomość i uważność, jesteśmy bliżej siebie.

Zajęcia prowadzi Daria Zaradkiewicz – instruktor Ashtanga Jogi z wieloletnim doświadczeniem, która zadba o to aby każdy poczuł się dobrze i bezpiecznie we własnym ciele.

Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń oraz uśmiechu :)

niedziela: 18:00 – 19:30
cena: 35 zł

Zapisy
e-mail: info@szaryganek.pl
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Pogaduchy przy szydełku - BE BACK SOON

Jeżeli zawsze chciałaś zapytać i spróbować o co chodzi z tym szydełkowaniem, to jest dobry moment dokończyć do naszego ciepłego grona.  Nie przegap swojej szansy! Mile widziani wszyscy, dla których szydelko jest tajemnicą – oswoimy słupki i oczka ścisłe! Kontynuujemy też nasze zaczęte prace i inspirujemy bezustannie do nowych wyzwań!

piątek: 17:30
cena: 25 zł

Zapisy
e-mail: szaryganek@gmail.com 
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Teatralne ABC - BE BACK SOON!

Warsztaty teatralne ABC skierowane są do dzieci. W atmosferze wspólnego wesołego tworzenia będzie okazja by rozwinąć swój głos – pracować nad dykcją i emisją głosu, co pomocne jest nie tylko w teatrze, ale i na co dzień – przemówienia publiczne to pestka, kiedy wiemy jak się do nich przygotować! Poznamy techniki radzenia sobie ze stresem.  Nauczymy się tworzyć historie i ich bohaterów, a co za tym idzie, wykreować postać.

Nasze działania dążyć będą do stworzenia przedstawienia – a więc dowiemy się jak wygląda każdy etap tworzenia spektaklu, również ten techniczny – będziemy się rozwijać plastycznie tworząc scenografię i rekwizyty!  Bycie częścią grupy teatralnej to również umiejętność pracy w zespole, ćwiczenie pamięci, rozwój wyobraźni i świadomości ciała. Podczas tworzenia etiud i pracy nad tekstem będziemy posługiwać się również językiem angielskim. Zabawy teatralne oraz swobodna, wesoła atmosfera to dobre okoliczności do nauki języka. Jeżeli grupa wyrazi taką chęć, istnieje możliwość zgłoszenia stworzonego wspólnie przedstawienia na festiwale sztuk dziecięcych.

Zajęcia prowadzi Joanna Róg, absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Związana z Teatrem Tema(t) z Warszawy. Na Pomorzu stworzyła grupę teatralną „Bujda na Resorach” z którą tworzy spektakle dla dzieci. Od 2012 roku prowadzi animacje tematyczne oraz warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych.

wtorki: 17:00 – 19:00
Podczas wakacji można opłacać uczestnictwo w pojedyńczych zajęciach 
w kwocie: 25 zł.
Karnety wracają we wrześniu.

Zapisy
e-mail: szaryganek@gmail.com 
SMS: +48 536 853 254

Ilość miejsc ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.