Previous Next

Księżycowa Ścieżka - spotkania inspirujące dla Kobiet

Czy wiesz, że 21 marca rozpoczyna się Nowy Rok Naturalny? 

Chcemy wspólnie celebrować ten czas - tuż przed wiosennym zaćmieniem Księżyca, otwieramy wiosenną, świeżutką ścieżkę Księżycową: 19 marca, 9 kwietnia, 7 maja o godz. 18:00 zapraszamy wraz z prowadzącą Różą Krakowską na spotkania w kobiecym gronie, aby czerpać od siebie inspiracje, rozciągać CUD (Ciało-Umysł-Duszę) i rzucać wyzwania Wszechświatowi.
Podczas pierwszego wydarzenia odkryjesz swoją osobistą Mapę Marzeń, doświadczysz medytacji wdzięczności i poznasz Kobiety, dla których życie w zgodzie z cyklem natury i Księżyca jest ważne.
Dzięki naszym spotkaniom:
przygotujesz swoją osobistą Mapę Marzeń,
nauczysz się prostych medytacji, dzięki którym będziesz mogła prowadzić samodzielnie swoje wewnętrzne procesy i przemiany,
rozciągniesz z nami ciało, duszę i umysł w praktyce jogi słowiańskiej,
doświadczysz medytacji w ruchu podczas zajęć Nordic Walking,
stworzysz swoją idealną i realną wizję życia dzięki procesowi “9 Kryteriów Szczęśliwego Życia”,
sprawdzisz, czy inspirują Cię karty mocy…
Spotkanie trwa 3 godziny. 
Nasza lokalizacja w historycznym centrum Pruszcza Gdańskiego w pobliżu Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria oraz inspirujące, artystyczne wnętrza Szarego Ganku pomogą naszym spotkaniom osiągnąć wspaniały efekt.

Scenariusz, 19 marca:
18.00-18.10 - kawa i herbata na dobry początek,
18.10-18.20- opowieść o Księżycowej Ścieżce i Nowym Roku Naturalnym,
18.20-18.40 - osobiste historie Kobiet (Karty Mocy),
18.40-18.45- zasady Księżycowej Ścieżki,
18.45-19.00 - medytacja wdzięczności
19.00-21.00- Mapa Marzeń na Nowy Rok Naturalny.

Kolejne scenariusze - już wkrótce!

Koszt to 120,0 zł 
Dla posiadacze aktywnego abonamentu Pogaduchy przy Szydełku koszt wynosi 90,0 zł
Otwieramy zapisy:
Rezerwacja miejsca w grupie poprzez dokonania zaliczki w wysokości 50,0 zł. Zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prowadząca: Róża Krakowska, z wykształcenia filmoznawczyni, z pasji ogrodniczka, mydlarka i zielarka. Miłośniczka płazów i wszystkich dzikich. Lubi rozciągać CUD (Ciało-Umysł-Duszę): prowadzi zajęcia w naturze z wykorzystaniem technik sportowych, rekreacyjnych i medytacji w ruchu dla grup o różnym stopniu sprawności fizycznej. Od 15 lat w duchowej podróży: realizuje własne koncepty produktów i usług z obszaru rozwoju duchowego, inspirując się m.in. technikami pracy z rodem.

 

Przychodzimy do Ciebie z tym programem dzięki dofinansowaniu ze środków własnych Fundacji KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja