Previous Next

Pogaduchy przy Szydełku co piątek, 2024

Od 9 lutego 2024 r możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie pod warunkiem, że są wolne miejsca w grupie.
 
Co? Tradycyjne rękodzieło, Upcycling oraz Teoria Kolorów - uczymy się podstaw, tworzymy unikatowe rzeczy, rozwijamy wyobraźnie, nabieramy kolorów i pogody ducha.
 
Kiedy? W każdy piątek (chyba, że nam coś wypadnie) spotykamy się o godzinie 18:00 .
 
Materiały i narzędzia dostaniesz na miejscu. Swoją pracę zrobisz z dobrej jakości różnorodnej , wielokolorowej artystycznej włóczki także z niekonwencjonalnych składników.
Konkurencyjna cena wynika z dofinansowania wydarzenia przez Fundację KIWI!
Ile to kosztuje? Pojedyncze 3-godzinne zajęcia to koszt 60,0 zł. W ramach abonamentu za 200 zł masz kolejne 4 spotkania (niewykorzystane zającia przepadają). Aktywny abonament upoważnia w tym okresie do skorzystania ze zniżki na inne organizowane przez nas wydarzenia.
Jak spędzamy czas podczas zajęć? Nasze zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, przy przyjaznych radach naszej wykwalifikowanej instruktorki Żanety. Umila nam czas ogień w kominku, muzyka w tle, inspirujące artystyczne otoczenie. Spędzimy czas w wygodnych fotelach przy smakowitym poczęstunku i lampce wina.
Co zrobisz na zajęciach? Mamy dla Ciebie kolekcję niebanalnych pomysłów-projektów, z nich możesz wybrać wyzwanie, które zaczniesz i skończysz podczas 3-godzinnych zajęć. Możesz również podjąć większy projekt do kontynuacji na kolejnych zajęciach.
Jak do nas dołączyć? Zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ciekawostki:
Szydełkowanie obniża tętno i ciśnienie krwi
Utrzymuje zwinność palców
Poprawia umiejętności matematyczne
Uspokaja
Wyostrza pamięć
Pomaga radzić sobie z bólem
Daje poczucie celu
Jest to nie tylko świetne rozwiązanie dla mózgu, ale także świetny sposób na poprawę zdrowia psychicznego.
 
Śledź nas na Instagram
 
Przychodzimy do Ciebie z tym programem dzięki dofinansowaniu ze środków własnych Fundacji KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja