"Szydełkowe metamorfozy" – pokoloruj swoje miasto!

Zapraszamy wszystkich początkujących, jak i mistrzów szydełka, do wspólnej pracy nad projektem "Szydełkowe metamorfozy" – pokoloruj swoje miasto!

29 listopada, piątek, 17:30 – 20:30
Udział w warsztacie jest bezpłatny!

Wydarzenie na Facebooku 
https://www.facebook.com/events/564624571020160/ 

"Szydełkowe metamorfozy" skierowane są do wszystkich mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i okolic, którzy szydełkują lub dopiero zaczynają szydełkować. Mamy na myśli zarówno rodziców z dziećmi, młodzież jak i seniorów, chcących nauczyć się dziergać oraz co w tym pomyśle jest nietypowe – chcących mieć wpływ przestrzeń publiczną naszego miasta. 

Wszystkie prace wykonane w ramach „Szydełkowych metamorfoz” brały już udział w konkursie na najciekawszą instalację szydełkową. Nasza akcja miała wielki finał podczas Dni Pruszcza Gdańskiego w 2020 r. Pierwsze efekty projektu można było zobaczyć 14 września na Miejskim Festynie Ekoenergetycznym, a także na budynku Galerii Szary Ganek, przy ul. Wojska Polskiego 52 w Pruszczu Gdańskim.

Opiekę artystyczną sprawują pomysłodawczynie projektu, Olena Ulianova właścicielka Galerii Szary Ganek oraz Żaneta Komkowska prowadząca warsztaty rękodzieła.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu i wydarzeń na Facebooku.
www.facebook.com/szaryganek