Księżycowa ścieżka dla Kobiet

 

28 maja

Księżycowa ścieżka dla Kobiet

 

28 maja spotykamy się na trzecim spotkaniu z cyklu “Księżycowa ścieżka dla Kobiet”. To comiesięczne warsztaty dla Kobiet, które w bezpiecznych, kameralnych i inspirujących warunkach, odkrywają dla siebie nowe drogi i rozwijają swój potencjał.

 

W maju, kontynuujemy zajęcia ruchowe w plenerze z pracą kreatywną i intencją w bezpiecznych przestrzeniach Galerii Szary Ganek.

 

Planujemy rozciągnąć wiosennie nasz CUD, czyli Ciało, Umysł i Duszę.

 

Dołącz do nas 28 maja, w godz. 18.00-21.00 w Autorskiej galerii sztuki Szary Ganek.

 

Co planujemy?

  • Diagnoza, kim jesteś dziś i jakie są Twoje majowe potrzeby,
  • Kontynuacja ćwiczeń jogi słowiańskiej - schodzimy na niższy poziom, ku ziemi. Delikatnie rozciągniemy ciało w terenie (wykonasz ćwiczenia niezależnie wieku i sprawności fizycznej).
  • Motanka z intencją: wykonamy lalkę motankę, którą napełnimy intencją.
  • Wybierzemy osobistą kartę mocy, która prowadzić nas będzie przez kolejny miesiąc.

 

Co warto wiedzieć wcześniej?

  • Ubierz się wygodnie i swobodnie. Idealnie, jeśli założysz długą, luźną spódnicę. Wykonamy proste, lekkie ćwiczenia na dworze. Weź ze sobą matę. Jeśli obawiasz się kontaktu z owadami - weź dodatkowo duży koc lub prześcieradło, które rozłożysz na ziemi pod matą. Zabierz spray przeciw owadom. Zadbaj o swoje BHP w terenie.
  • Bądź punktualnie - podczas zajęć wyjdziemy w teren. Ważne, byśmy ruszyły wszystkie razem.
  • w Galerii Szary Ganek przebierzesz się i zostawisz swoje rzeczy,
  • Otwórz się na nowe i inne :) Ty i Wiosna jesteście tego warte :)

 
Koszt to 120,0 zł
Dla posiadacze aktywnego abonamentu Pogaduchy przy Szydełkukoszt wynosi 90,0 zł

 

Poprowadzi Cię Róża Krakowska: z wykształcenia filmoznawczyni i trenerka sportowa, z pasji ogrodniczka, mydlarka i zielarka. Miłośniczka płazów i innych dzikich zwierzaków. Prowadzi zajęcia w naturze z wykorzystaniem technik sportowych, rekreacyjnych i medytacji w ruchu dla grup o różnym stopniu sprawności fizycznej. Od 15 lat w duchowej podróży: realizuje własne koncepty produktów i usług z obszaru rozwoju duchowego inspirując się m.in. technikami pracy z rodem.