Księżycowa ścieżka Kobiet

9 kwietnia 2024 spotykamy się na comiesięcznym spotkaniu z cyklu “Księżycowa ścieżka Kobiet”. To warsztaty dla Kobiet, które w bezpiecznych, kameralnych i inspirujących warunkach, odkrywają dla siebie nowe drogi i rozwijają swój potencjał. W kwietniu, zmotywowane coraz cieplejszą pogodą, połączymy zajęcia ruchowe w plenerze z pracą mentalną w bezpiecznych przestrzeniach Galerii Szary Ganek. Planujemy rozciągnąć wiosennie nasz CUD, czyli Ciało, Umysł i Duszę.

 Dołącz do nas 9 kwietnia, w godz. 18.00-21.00 w Galerii Szary Ganek.

 Czego doświadczysz?

  • Ty Dziś: zdiagnozujesz, kim jesteś i jakie są Twoje wiosenne potrzeby,
  • Rozciąganie: delikatnie rozciągniesz swoje ciało w terenie (wykonasz ćwiczenia niezależnie wieku i sprawności fizycznej). Ubierz się wygodnie w miękkie, elastyczne ubrania.
  • Mapa Wartości: z uważnością sprawdzisz, jakie wartości są aktualnie ważne w Twoim życiu,
  • Moc: wybierzesz osobistą kartę mocy, która prowadzić Cię będzie przez kolejny miesiąc.

 Co warto wiedzieć wcześniej?

  • ubierz się wygodnie i swobodnie - wykonamy proste, lekkie ćwiczenia na dworze,
  • bądź punktualnie - podczas zajęć wyjdziemy w teren. Ważne, byśmy ruszyły wszystkie razem.
  • w Galerii Szary Ganek przebierzesz się i zostawisz swoje rzeczy,
  • otwórz się na nowe i inne :) Ty i Wiosna jesteście tego warte :)

Koszt to 120,0 zł 

*Dla posiadacze aktywnego abonamentu Pogaduchy przy Szydełku Koszt wynosi 90,0 zł

Rezerwacja miejsca w grupie poprzez dokonania zaliczki w wysokości 50,0 zł. Zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poprowadzi Cię Róża Krakowska: z wykształcenia filmoznawczyni i trenerka sportowa, z pasji ogrodniczka, mydlarka i zielarka. Miłośniczka płazów i innych dzikich zwierzaków. Prowadzi zajęcia w naturze z wykorzystaniem technik sportowych, rekreacyjnych i medytacji w ruchu dla grup o różnym stopniu sprawności fizycznej. Od 15 lat w duchowej podróży: realizuje własne koncepty produktów i usług z obszaru rozwoju duchowego inspirując się m.in. technikami pracy z rodem.

Przychodzimy do Ciebie z tym programem dzięki dofinansowaniu ze środków własnych Fundacji KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja