Warsztat barwienia naturalnego ,,Nadmorski szal”

Niedługo już lato i to dobry czas na naturalne farbowanie!
Co to jest naturalne farbowanie? - Naturalne farbowanie jest to kolorowanie materiałów barwnikami uzyskanymi z Natury: proces zrównoważony i w pewien sposób magiczny.
Jak to zrobić? – Zrobimy to według mojej autorskiej techniki Kontaktowego Farbowania, czyli ekstrakcji barwników z liści roślin prosto na materiał.
Pod warunkiem, że proces zostanie przeprowadzony we właściwy sposób, kolory na materiale będą trwałe i nie zaszkodzi im pranie w pralce; więcej o technice na moim blogu
 
Co ufarbujemy? - Szal 65 cm x 200 cm z wyjątkowej gazy z naturalnego uzbeckiego jedwabiu, (jest lekki i jednocześnie dobrze się układa) pokolorujesz farbami Natury. Poznasz zasady techniki Kontaktowego Farbowania. Dzięki nim uzyskasz z roślin stabilne i trwałe kolory, które przede wszystkim nie są szkodliwe dla naszej skóry i zdrowia. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
 
180 zł – to koszt zajęć plus koszty materiałów 105 zł
Wpłać - 180 zł by zarezerwować miejsce na kursie, koszt materiałów pokryjesz na miejscu po rozpoczęciu zajęć.
 
Proponujemy również kursy i warsztaty indywidualne, zarówno te w Szarym Ganku jak i online. Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., by uzyskać więcej informacji, cenę i terminy.