Warsztat barwienia naturalnego ,,Rajstopy Poliamidowe”

Niedługo już lato i czas wrócić do naturalnego farbowania!
Co to jest naturalne farbowanie? - Naturalne farbowanie jest to kolorowanie materiałów barwnikami uzyskanymi z Natury; proces zrównoważony i w pewien sposób magiczny.#slowfashion #slowcloth #naturaldyeing.
Jak to zrobić? – Zrobimy to według mojej autorskiej techniki Kontaktowego Farbowania, czyli ekstrakcji barwników z liści roślin prosto na materiał.
Pod warunkiem, że proces zostanie przeprowadzony we właściwy sposób, kolory na materiale będą trwałe i nie zaszkodzi im pranie w pralce; więcej o technice na moim blogu http://pddblog.wordpress.com #contactdyeing #ecoprint
 
Co ufarbujemy? - Parę rajstop poliamidowych ufarbujemy roślinami i zamienimy je w oszałamiające akcesorium. Podczas warsztatu poznasz skomplikowaną technikę rozkładania liści na 4 powierzchniach równocześnie i wydobywania barwników na materiał.
Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały.
 
180 zł – to koszt zajęć plus koszty materiałów 65 zł
Wpłać - 180 zł by zarezerwować miejsce na kursie, koszt materiałów pokryjesz na miejscu po rozpoczęciu zajęć.
 
 
Proponujemy również kursy i warsztaty indywidualne, zarówno te w Szarym Ganku jak i online. Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., by uzyskać więcej informacji, cenę i terminy.