Warsztat barwienia naturalnego ,,Torba”

Niedługo już lato i to dobry czas na naturalne farbowanie!
Co to jest naturalne farbowanie? - Naturalne farbowanie jest to kolorowanie materiałów barwnikami uzyskanymi z Natury: proces zrównoważony i w pewien sposób magiczny.
Jak to zrobić? – Zrobimy to według mojej autorskiej techniki Kontaktowego Farbowania, czyli ekstrakcji barwników z liści roślin prosto na materiał.
Pod warunkiem, że proces zostanie przeprowadzony we właściwy sposób, kolory na materiale będą trwałe i nie zaszkodzi im pranie w pralce; więcej o technice na moim blogu
Co ufarbujemy? - Przyda się Wam nowa ekologiczna torba na zakupy na nowy sezon?Ufarbujemy bawełnianą torbę, wykorzystamy technikę naturalnego, kontaktowego farbowania aka ecoprint. Przygotujemy wszystko dla Ciebie. Nie musisz mieć żadnej wiedzy i umiejętności z tego tematu. Śledząc krok po kroku moje instrukcje wejdziesz w świat naturalnych barw i stworzysz swoją, nową, jedyną bawełnianą torbę na lato.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
 
120 zł – to koszt zajęć plus koszty materiałów 65 zł
Wpłać - 120 zł by zarezerwować miejsce na kursie, koszt materiałów pokryjesz na miejscu po rozpoczęciu zajęć.
 
Proponujemy również kursy i warsztaty indywidualne, zarówno te w Szarym Ganku jak i online. Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. by uzyskać więcej informacji, cenę i terminy.