Relaksacja przy dźwiękach śpiewających mis i gongów

SZARY GANEK (Pruszcz Gdański) oraz SOUND & SILENCE zapraszają na relaksacyjny koncert przy dźwiękach śpiewających mis i gongów.
 
29 lutego to jedyny taki dzień, który zdarza się raz na cztery lata. Wokół lat przestępnych i dodatkowego dnia lutego narosło wiele tradycji, wierzeń, przesądów i zwyczajów.
 
Dla nas - Szarego Ganku i Sound&Silence będzie to początek wspólnych działań artystycznych i edukacyjnych. Zapraszamy więc, aby wspólnie celebrować rok przestępny 2020. Następna taka okazja powtórzy się dopiero za 4 lata! :-)
 
 
O NAS:
Sound and Silence (Dźwięk i Cisza) to motto naszej pracy z dźwiękiem w czasie sesji relaksacyjnych.
 
Masaż dźwiękiem z wykorzystaniem śpiewających mis, gongów, dzwonków oraz innych instrumentów towarzyszących łączy głęboką relaksację z subtelnym odczuciem wibracji w całym ciele.
 
Śpiewające misy znane są w wielu kulturach od starożytności - począwszy od Chin, poprzez Tajlandię, Japonię i Indie. Najczęściej wykorzystywane są do medytacji, a ich czyste brzmienie ma zapewnić skupienie, klarowność myśli i wyciszenie emocji.
 
Zapraszamy!
 
 
Data:
29 lutego 2020, godz. 18.00
 
Miejsce:
Szary Ganek
Wojska Polskiego 52
83-000 Pruszcz Gdański
 
Wstęp: 30 zł / osobę
Rezerwacja mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
• Prosimy o przyniesienie własnych karimat, koców oraz poduszek.
• Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy wcześniejszą rezerwację i wpłatę na konto po otrzymaniu maila potwierdzającego.
• Bez dokonania rezerwacji nie możemy zagwarantować miejsca.